SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Temel eğitim almadan mesleki atölyeye gitmek mümkün mü?

  Kursumuzdan ya da herhangi bir kurstan temel eğitim almadan mesleki atölyelere kaydınızı yaptıramıyorsunuz. Öncelikle makinenizi tanımanız, onu kullanabilmeniz ve temel seviyede çekim teknikleri bilgisine sahip olmanız gerekiyor.

 • 6 haftalık temel eğitim yeterli oluyor mu?

  Eğitim programımız fotoğrafçılığın bütün kavramlarını ve tekniklerini kapsıyor. Yeterli derecede uygulamayla da kursiyerlerimiz temel eğitimi tamamlıyorlar.

 • Kursa gelirken kendi fotoğraf makinemi getirmem şart mı?

  Temel fotoğrafçılık eğitiminin ilk dersinde makineye ihtiyacınız olmayacaktır. Bu sebeple makine almak için acele etmemenizi tavsiye ediyoruz. Konuyla ilgili bilgi sahibi olduktan sonra hangi cihazı kullanmanız gerektiğiyle ilgili eğitmenlerimiz size yardımcı olabilir, hatta ek donanımların alınması konusunda da sağlıklı karar vermenizi sağlayabilirler.

 • Fotoğraf makinemi yeni aldım önce temel eğitim atölyesine mi gelmeliyim yoksa makinemi mi tanımalıyım?

  Fotoğraf makinenizi manuel konumda sorunsuz olarak kullanabilmeniz için mutlaka temel eğitim almalısınız. Öncelikle FOTOĞRAF MAKİNESİ TANIMA atölyesine katılmanızı tavsiye ederiz.

 • Özel ders ücretlerinizi nasıl belirliyorsunuz?

  Özel derslerimiz sizin istediğiniz programın kapsamına ve kullanılacak ekipmanlara göre değişiyor. Ders saatlerimiz de fiyatların belirlenmesinde etkilidir.

 • Kaçırdığımız dersleri tekrar alabiliyor muyuz?

  Evet kaçırdığınız dersin başka bir gruptaki saatleri size haber verilerek telafi ediliyor.

 • Herhangi bir sebepten kursa devam edemediğimde kaydımı dondurabiliyor muyum?

  Evet.Kaydınızı dondurarak uygun olduğunuz bir zamanda atölyenizi tamamlayabilirsiniz.